W przypadku, gdy w kolumnie ulegnie uszkodzeniu jeden z głośników nie oznacza to już konieczności zakupu nowego zestawu ani poszukiwania w okolicy domorosłego „fachowca”. W takiej sytuacji z ratunkiem przychodzi nasza firma, która oferuje również usługi profesjonalnej regeneracji samych głośników.


Należy pamiętać, że Tonsil faktycznie samodzielnie w swojej siedzibie produkuje wszystkie elementy z których montowane są kolumny. Cały cykl produkcyjny począwszy od cewki przez membranę, zawieszenie, resor, płytkę, rdzeń, kosz i obudowę głośnika odbywa się w naszej siedzibie we Wrześni.


Mając pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym oferujemy regenerację uszkodzonych głośników z zachowaniem reżimu technologicznego, którego nie są w stanie utrzymać małe lokalne warsztaty. Tylko w profesjonalnych warunkach istnieją możliwości prawidłowego rozmagnesowania głośnika przed regeneracją oraz ponownego namagnesowania. Jest to bardzo istotny proces ponieważ tylko on pozwala na właściwe wyczyszczenie szczeliny obwodu magnetycznego co z kolei ma decydujący wpływ na jakość dźwięku i żywotność głośnika.


Powierzając naprawę głośnika nam macie Państwo pewność, że na linii produkcyjnej zastosowane będą wszystkie oryginalne części a sam montaż będzie przeprowadzony przez doświadczonych i kompetentnych pracowników. Podejmując decyzję o regeneracji niesprawnych głośników wystarczy skontaktować się z nami a wtedy sami odbierzemy głośnik za pośrednictwem kuriera. Średni czas naprawy szacowany jest na 3 do 5 dni roboczych.
Usługi regeneracji nie dotyczą wyłącznie głośników marki Tonsil ale również innych marek.
Wszystkie czynności regeneracyjne są objęte 12-sto miesięczną gwarancją producenta.