W przypadku, gdy w kolumnie ulegnie uszkodzeniu jeden z głośników nie oznacza to konieczności zakupu nowego zestawu lub poszukiwania w okolicy fachowca. W takiej sytuacji z ratunkiem przychodzi nasza firma, która oferuje również usługi profesjonalnej regeneracji samych głośników.

 

Należy pamiętać, że Tonsil samodzielnie w swojej siedzibie produkuje wszystkie elementy z których montowane są kolumny. Cały cykl produkcyjny począwszy od cewki przez membranę, zawieszenie, resor, płytkę, rdzeń, kosz i obudowę głośnika odbywa się w naszej siedzibie we Wrześni.

 

Mając pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym oferujemy naprawę uszkodzonych głośników z zachowaniem reżimu technologicznego, którego nie są w stanie utrzymać małe lokalne warsztaty. Tylko w profesjonalnych warunkach istnieją możliwości prawidłowego rozmagnesowania głośnika przed naprawą oraz ponownego namagnesowania. Jest to bardzo istotny proces ponieważ tylko on pozwala na właściwe wyczyszczenie szczeliny obwodu magnetycznego co z kolei ma decydujący wpływ na jakość dźwięku i żywotność głośnika.

 

Powierzając naprawę głośnika nam macie Państwo pewność, że na linii produkcyjnej zastosowane będą wszystkie oryginalne części a sam montaż będzie przeprowadzony przez doświadczonych i kompetentnych pracowników. Czas naprawy szacowany jest na 10 do 14 dni roboczych.